بخش های تجاری مجموعه دیجیمون

بیزینس در عصر دیجیتال  فرسنگ ها از شیوه سنتی خود فاصله گرفته است؛ زمانی که هنرهای نمایشی به تکمیل دنیای تجارت  کشانده میشود، جذابیت حاصل این ادغام خواهد بود. گروه رسانه دیجیمون بعنوان یک مجموعه تبلیغاتی در مازندران ادغامی از  رسانه و اینترنت است، که با بکارگیری تکنیک های روز  بازاریابی دیجیتال با عناصر /محتوا  مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، ویدئو مارکتینگ و دیجیتال برندینگ/  و ادغام آن با محتوای بصری  در قالب تبلیغات، تعاملی از دیده شدن و جذابیت را برای  مشتریان خود که همان صاحبین برندها هستند به ارمغان  آورده  است. «محتوا» در تجارت امروز  حرف اول را خواهد  زد اما فرم هایی که محتوا امروزه به خود گرفته اشکال مختلف تبلیغات را بازی میکند مانند محتوای ویدئویی که 13 برابر بیشتر از محتوای متنی بازدید و بازخورد به همراه دارد؛ و یا محتوای صوتی  که شامل انواع پادکست هاست  و صدایی زیبا و دلنشین هر مخاطبی را برای استفاده از آن خدمات، ترغیب میکند. در این صفحه با بخش های مختلف خدمات تجاری مجموعه دیجیمون که برای بُرد یک کسب و کار لازم است آشنا خواهید شد ⇓پس تا انتها  همراه ما باشید⇓

 زمینه های فعالیت

فعالیت های تجاری مجموعه  تبلیغاتی دیجیمون در چند رسته مختلف خلاصه میشود که بنا به نیاز مشتری و فعالیت های مربوطه الگوبندی میشود. بطور کلی فعالیت تجاری به آن دست از فعالیت هایی گفته میشود که بر اساس سفارش و در إزای دریافت هزینه تولید، و یا دریافت خدمات انجام میگیرد؛ فعالیت های تجاری گروه دیجی مون میتوان گفت  شامل

.طراحی وب سایت درانواع مختلفِ آن و با إلمان ها وموئلفه های روز بازاریابی که جذابیت، انعطاف پذیری و کاربرپسندی را در اولویت امتیازات خود داشته باشد.

 ⇐ارجاع به صفحه طراحی سایت ⇒

. ویدئو مارکتینگ بر اساس استراتژی بازاریابی ویدئویی تعریف و بخش بندی میشود که با جذابترین محتوای بصری از تیزر و نماهنگ های تبلیغاتی تا رپورتاژ آگهی و مستند های تشریحی که علاوه بر ایجاد اعتماد و جذب  مخاطب باعث ترغیب موتورهای جستجوگر و إلقاء به تمام بسترهای اینترنی أعم از شبکه های اجتماعی و وبسایت های خبری و تبلیغاتی برای ارزش گذاری به محتوا و برند شما  میشود.

 ⇐ارجاع به صفحه ویدئو مارکتینگ⇒

. دیجیتال برندینگ به عنوان چرخ ماشین تجارت مارک در دنیای دیجیتال است. متشکل از 9موئلفه که درآن از مارک و برند تجاری تا سئو و ایمیل مارکتینگ به تفسیر و توضیح کشیده خواهند شد. تفاوت مارک دیجیتال وبازاریابی دیجیتال همینطور راههای ثبت شعار و تصویر مارک در ذهن و زبان مردم بطوری که برند شمارا با مروری در روزمره بخاطر بیاورند. راهکارهای طلایی برای صاحبین برندها و بیزینس های نوپا جهت بُرد برند.

  ⇐ارجاع به صفحه دیجیتال برندینگ⇒

.نابترین محتوای مکتوب  حاصل  تحقیق  و  تفحص  دانش آموختگان نویسندگی رسانه 312هزار کلمه محتوایی ست که آنچه ازمتون معتبرداخلی استخراج شده و آنچه ازمعتبرترین سایت های جهانی  برای تأمین  محتوای متنی  سایت ها  و کانال ها تولید و در اختیار قرار گرفته است. بدون محدودیت موضوع و بدون ذره ای کپی برداری از سایت های داخلی تنها با هدف تولید «منبع»

مدیریت شبکه های اجتماعی

مدیریت شبکه های اجتماعی از شاخص ترین خدمات مجموعه دیجیمون است که با هدف تولید نابترین و کارآمدترین محتوای 3گانه بهمراه تبادل، باشگاه مشتریان، پاسخ دهی، جذب فالوور و تعامل طبق بروزترین الگوریتم اون شبکه یک درگاه معتبر را برای کسب وکار و خدمات شما رقم خواهد زد. همانطور که در صفحه ی «مدیریت شبکه های اجتماعی» به آن اشاره شد این رسانه ها بعنوان کارآمدترین درگاه میتواند علاوه بر ویترین محصولات بعنوان بستری برای ارائه دامنه ی اطلاعات و تخصص شما نیز باشد که آژانس دیجیمون با برجسته کردن ویژگی های شما در شبکه هایی مانند (آپارات، روبیکا، اینستاگرام، یوتیوب، تلگرام و….) یک گستره ی تبلیغاتی سودآور را برای شما رقم خواهد زد.

سئو و پشتیبانی سایت وکانال در بین محتوایی که پادشاست، سئو گستره ی فرمان این پادشاست؛ و هر چیزی که برای بُرد یک کسب وکار در قالب سایت لازم الاجراست با تکنیک های سئو که ماحصل فعالیتش ترغیب موتورهای جستجوگر است، شدنی ست. سئو مهمترین بخش در دیجیتال مارکتینگ است  که  در چند رسته تعریف میشود؛  برای دیدن نمونه کارها و اطلاع از ماهیت سئو به صفحه مربوطه رجوع کنید…

هر چیزی که تورا رها کند بخود

.سفارش رپورتاژ و تیزر تبلیغاتی سفارش انواع تیزرهای تبلیغاتی وتشریحی تا رپورتاژ آگهی و نماهنگ های تجاری با استراتژی بازاریابی دیجیتال و با استانداردهای روز تبلیغاتی. مجموعه دیجی مون با استودیو اختصاصی و تجهیزات روز فیلمبرداری و صدابرداری آماده  تولید تیزرهای تبلیغاتی و موشن گرافی های سفارشی شماست.


 نمونه پروژه های انجام شده راببینید

استودیو ضبط صداباامکانات روز صدابرداری

صدای شما بعد از ظاهرتان ابزار اصلی در جذب دیگران و متعاقبآ موفقیت در زندگی ست، حتمآ شنیدید که میگن «سازِ شاهی ست، کلامِ خوش آهنگ»؛ ما اینکار رابرای شما انجام خواهیم داد؛ فن بیان اکتسابی ست و باآموختن آن توسط  اساتید، اولین گام  را در دنیای سخنوری بردارید؛ استودیو  دیجی مون با  امکانات روزِ صدابرداری برای ضبط صدای شما أعم از پادکست، دلنوشته، شعر خوانی، مداحی و سخنرانی ،اجرا، ضبط تیزر و هر گونه محتوای صوتی ،به  روز رسانی شده است. ضبط های حضوری برای هم استانی های عزیز باتخفیف ویژه در نظر گرفته شده اما سفارشات خارج ازاستان باصدای گویندگان خوش صداوتکنیکی(خانوم و آقا) انجام و ارسال خواهد شد؛ توجه داشته باشید سفارش مطلب برای گویندگی توسط گویندگان این مجموعه (بدلیل هجمه کار بالا) بسیار بصرفه تر از سفارشات آزاد  در جاهای دیگر خواهد بود. برای دیدن نمونه کارها و ثبت سفارش؛ همچنین مشاوره رایگان ،میتوانید ازطریق درگاه «ارتباط باما» با ما در ارتباط باشید.

استودیو دیجیمون با امکانات پرده سبز

درعصر دیجیتال برخلاف سالهای قبل نیاز به ی باکس بسته با حداقل نفوذ صداو همچنین تجهیزات روز فیلمبرداری ست که  بتوان بسیاری ازجلوه های بصری و تکنیک های ضبط تصویری را درآن پیاده کرد. یکی از ملزومات ساخت ویدئوگرافی وتیزرهای حرفه ای و جذاب داشتن پرده سبز است؛ مجموعه دیجیمون با استودیو مجهز خود این امکانات را در اختیار شما قرار میدهد ،تاعلاوه برضبط های فضای آزاد،بتوانید از تکنولوژی پرده سبز با بالاترین کیفیت و نورپردازی و تصویربرداری با تجهیزات حرفه ای بهره مند شوید؛ در زیر چند مورد از نمونه کارهای  انجام شده را میتوانید ببینید تا با خیال راحت برای مشاوره وثبت سفارش خود باما در ارتباط باشید.

ثبت کسب وکار در گوگل

برای بسیاری شرایط طراحی سایت وتدارکات دیجیتال برندینگ محیا نیست و بدنبال راهی  برای ارتقاء هویت تجاری شان در رنکینگ گوگل هستند. باید خدمت این عزیزان گفت برای شما هم تکنیک هایی وجود دارد تا علاوه بر ثبت کسب وکارتان در گوگل و مپ  با تکنیک هایی بعد از گشت زمان مشخص شده ای، بستری که برای کسب وکارتان درنظر گرفته شده از جایگاه بالایی در رنکینگ گوگل برخوردار باشد. کافی ست به مااعتماد داشته باشید و با لمس آیکون زیر باما درتماس باشید.

مجموعه تبلیغاتی در مازندران / مجموعه تبلیغاتی در مازندران

مشاورین ما منتظر شما هستند

مجموعه تبلیغاتی در مازندران / مجموعه تبلیغاتی در مازندران